Жидачівщина стала безпечнішою

30 травня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в смт. Гніздичів, на території Гніздичівської об’єднаної територіальної громади, пише сайт Жидачів Сьогодні з посиланням на ДСНС у Львівській області.

Ця подія стала результатом реалізації реформи ДСНС, в рамках процесу децентралізації влади. Одним із напрямків реформи є, власне, створення в регіонах підрозділів місцевої пожежної охорони.  Від сьогодні рятувальники МПК гарантуватимуть безпеку 6 населених пунктів, у яких проживає близько 7 тисяч мешканців.

Участь у представленні пожежної команди взяли керівники Жидачівської районної ради та районної державної адміністрації, місцеві депутати, ГУ ДСНС України у Львівській області, представники громадськості, засобів масової інформації, а також керівництво ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», місцевого комунального підприємства, священнослужителі о. Микола із гніздичівського храму та капелан місцевого пожежно-рятувального підрозділу о. Роман.

Зазначимо, що місцева пожежна команда створена на території місцевого приватного підприємства ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», яке із власної ініціативи запропонувало приміщення для несення служби рятувальниками. Тут створений повноцінний рятувальний пост: гараж для пожежного автомобіля, зручні кімнати відпочинку, кухня, санвузол і побутова кімната. Водії, що працюють на підприємстві, добровільно забажали бути членами МПК, у якості  водіїв пожежного автомобіля. То ж від сьогодні 5 водіїв позмінно чергуватимуть разом із рятувальниками.

Гарантувати безпеку мешканців у Гніздичівській пожежній команді будуть  четверо рятувальників. Для них уже закуплено формений одяг та взуття.

Зазначимо, що очолить МПК начальник місцевого комунального підприємства, а в його підпорядкуванні будуть рятувальники, які поза чергуванням є працівниками цього ж комунального підприємства. Усі члени МПК пройшли відповідні фахові навчання й готові до бойових виїздів та порятунку людей.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області  вручили рятувальникам місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля із усім необхідним пожежно-технічним обладнанням, та побажати їм гідно виконувати свій професійний обов’язок на благо українського народу.

Представники духовенства освятили пожежний автомобіль та приміщення пожежного депо, де рятувальники нестимуть службу.

Завершили урочисте відкриття чудовим музичним дарунком від Гніздичівської музичної школи.

Нагадаємо, що Львівська область входить до числа 5-ти областей України, де запроваджено Пілотні проекти щодо організації заходів цивільного захисту населення в об’єднаних територіальних громадах.

Джерело: Жидачів Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району