В Старому Самборі з’явився новий ігровий майданчик для занять та відпочинку

В місті Старий Самбір на Львівщині завершено реалізацію проекту «Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика для дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

Повідомляє сайт СТАРИЙ САМБІР СЬОГОДНІ з посиланням на starosambir.net.ua.

Про це 17 серпня 2017 року електроній газеті Старосамбірські вісті повідомила директор установи Маковська Ірина Ярославівна.

“В рамках проекту придбано та встановлено 25 одиниць ігрового дитячого обладнання, з яких: 5 пісочниць з кришками, дві дитячі гірки, два ігрові комплекси «Чемпіон», ігровий комплекс «Малюк», 15 гойдалок. Загальна вартість проекту становить 171 900 грн., в тому числі: кошти обласного бюджету – 85 000 грн.; кошти місцевого бюджету – 56 900 грн.; кошти спонсорів – 11 000 грн.; кошти громади – 19 000 грн.

Крім цього, на території садочку “Дзвіночок” тривають будівельні роботи допоміжного приміщення, яке заплановане для спортивно-музичного залу, кабінетів медичного персоналу, логопеда, методиста та бухгалтера.

Загальна вартість другого проекту під назвою «Реконструкція господарських приміщень в ДНЗ «Дзвіночок» по вул. Л. Галицького, 31 в м. Старий Самбір Львівської області» становить , в тому числі: кошти обласного бюджету – 115 000 грн.; кошти районного бюджету – 39 000 грн.; кошти місцевого бюджету – 26 536 грн.; кошти спонсорів – 14 000 грн.; кошти громади (в тому числі не фінансовий внесок) – 37 100 грн.

Завдяки цим проектам жителі міста, а також батьки дітей з навколишніх сіл, які відвідують садок, отримають кращі умови для своїх дітей. Як наслідок, зменшиться кількість хворіб, діти стануть більш рухливими та загартованими. Це позитивно вплине на їх розвиток в майбутньому – в шкільні роки. Ця проблема є актуальною в наш час, оскільки з розвитком цифрових технологій сучасні діти ще змалку звикають проводити час за комп’ютерами, планшетами та телефонами”, – розповіла Ірина Ярославівна.

Реалізація таких проектів матиме перспективні наслідки для громади Старого Самбора. Ігрові майданчики сприяють розвитку дитячого захоплення фізкультурою та спортом, що позитивно вплине на рівень загального стану здоров’я серед дітей. Крім цього підвищиться активність громади, спрямована на вирішення проблемних питань території та покращиться рівень знань та свідомості місцевого населення щодо можливостей залучення донорських коштів на вирішення проблем громади, – пояснили в Старосамбірській міській раді.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району