У львівському дитсадку встановили перший «розумний» датчик

У львівському дитячому садочку №159 на вул. Пулюя, 7 встановили перший «розумний» датчик, завдяки якому дотримуватися належного рівня вологості й температури повітря, а також освітленості в приміщенні буде набагато простіше – її тепер можна побачити на спеціальній веб-сторінці, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на ZAXID.NET

Датчик «AirQ» допомагає визначити оптимальне середовище для перебування діток. Отримавши дані про показники в приміщенні, навчальні заклади зможуть оптимізувати свою роботу та створити для малечі умови, аби вона могла комфортно відпочивати, навчатися та розвиватися.

Для встановлення датчика у приміщенні потрібні розетка та Wi-Fi точка. «З часом плануємо додати сонячні панельки, які будуть живити сенсор протягом дня і заряджати акумулятор, тому він стане повністю автономним», – розповів один з розробників датчика компанії «KindGeek» В’ячеслав Долгов.

Максимально допустима площа для одного сенсора – 30 м кв., тож розробники радять встановлювати декілька пристроїв у кімнаті.

«У планах – створити цілу систему, яка допоможе моніторити та вдосконалювати навчальні заклади. Хочемо додати сенсор СO2, тобто вуглекислого газу, та сенсор шуму, який дасть можливість моніторити, чи діти в садочку сплять насправді і впродовж якого періоду. Також у розробці IR-камери, які дадуть змогу стежити за малечею під час сну і давати інформацію про температуру та емоційний стан кожного», – розповів співзасновник компанії-розробника Антон Скрипник.

Розробники запевняють, що пристрій абсолютно безпечний. Коштуватиме такий сенсор небагато, хоча наразі остаточної ціни ще немає.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району