У Кам’янка-Бузькому районі відкрили сучасний тваринницький комплекс

У п’ятницю, 20 жовтня, у с. Батятичі Кам’янка-Бузького району після реконструкції відкрили сучасний тваринницький комплекс ТзОВ “ЕкоМіт”, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Львівську ОДА

“Відкриття цього підприємства сьогодні є ознакою того, що Львівщина зробила вагомий крок вперед у сфері сільського господарства, – наголосив  голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Застосування тут нових технологій та вирощування на основі генетики тваринницької продукції, свідчить про те, що аграрна сфера перейшла на новий рівень розвитку. Загалом на території нашого регіону є хороші передумови та наукова база для розвитку генетики. Також важливо, що іноземні інвестори вірять в нашу країну та вкладають кошти у підприємства, створюючи при цьому нові робочі місця”.

За словами голови ОДА, також вже завтра у Турці відкриють молокозавод, а незабаром – інші нові підприємства у нашому регіоні.

Як розповів директор підприємства Роман Хомичко, ТзОВ “ЕкоМіт” – це високотехнологічний, сучасний комплекс, який з 2016 року є представником в Україні всесвітньовідомої компанії Choice Genetics. Виробничий потенціал – 100 тис товарних поросят на рік.

Його створили 17 жовтня 2013 року. Основним видом діяльності підприємства є розведення свиней. Загальна площа приміщень становить 21978,5 м. Для обслуговування свинокомплексу орендували землю площею 11,4 га та для вирощування зернових культур – ріллю площею 31,5 га. На підприємстві працює 55 працівників.

Для розвитку господарської діяльності задіяли кошти інвестора з Польщі. Імпортовано сучасне обладнання для свинокомплексу та самостійного виготовлення кормів.

Метою ТзОВ “ЕкоМіт” є виробництво свиней на базі найкращої генетики і виробничих стандартів, підібраних до місцевих умов, програми вирощування та пропозиція і консультації для свинарів з досягнення максимальних результатів у сфері відгодівлі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району