Розпочато розслідування щодо самочинного будівництва на Львівщині

Прокуратурою Львівської області зареєстровано кримінальне провадження за ч.1, 3 ст.197-1 КК України, за фактом самовільного зайняття земельної ділянки площею 1,88 га та самочинного будівництва в її межах багатоповерхового будинку на вул. Б. Хмельницького, 230-а у Львові, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Прокуратуру Львівської області

 Встановлено, що рішенням господарського суду Львівської області, залишеним без змін постановою Вищого господарського суду України від 9 лютого 2016 року, задоволено позов прокуратури Личаківського району Львова та розірвано договір оренди зазначеної території між приватним підприємством і Львівської міською радою.
 Після розірвання вказаного договору жодних інших рішень про надання у власність чи користування цієї землі не приймалось.
Також, міськрадою відмовлено одному із товариств з обмеженою відповідальністю у видачі містобудівних умов та обмежень у зв’язку із здійсненням самочинного будівництва багатоквартирного житлового будинку.
Декларації про початок підготовчих чи будівельних робіт за згаданою адресою департаментом ДАБІ у Львівській області не реєструвалось, однак на цій земельній ділянці таки було розпочато зведення будинку.
 Проведення розслідування за вказаним фактом доручено органам Національної поліції у Львівській області та взято на контроль прокуратурою.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району