Про основне питання наради в райдержадміністрації

31 травня під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації  І.Шалапського пройшла нарада з військовими обліковцями та секретарями міських і сільських рад.

Повідомляє сайт ПЕРЕМЕШЛЯНИ СЬОГОДНІ.

Одним із основних питань, що обговорювались під час наради, було питання призову на строкову службу та службу в ЗС України за контрактом. Зокрема, щодо покращення роботи із ведення військового обліку, підведення підсумків роботи з проведення весняного призову громадян на строкову військову службу, організації призову офіцерів запасу  на військову службу та активізацію роботи з відбору кандидатів на військову службу за контрактом

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення та мобілізаційно-оборонної роботи апарату РДА О.Павлюк закцентувала увагу присутніх на вимогах Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року №921 щодо порядку ведення військового обліку у виконкомах місцевих рад. Про відповідальність посадових осіб за неналежне виконання посадових обов’язків щодо за ведення військового обліку та про виконання плану призову детально зупинився заступник військового комісара Перемишлянського РВК В.Боднар. Також учасники наради обговорили  питання шляхів заохочення громадян до служби за контрактом.

Окрім цих, під час наради обговорювались питання обліку та використання земель сільськогосподарського призначення, паїв померлих, земель під господарськими дворами, про упорядкування документів та їх передачу на зберігання відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», про покращення організації зустрічей керівництва райдержадміністрації з мешканцями населених пунктів місцевих рад, виконавської дисципліни.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району