Освятили погруддя чотирьох видатних українців – ПЕРЕМИШЛЯНИ СЬОГОДНІ

Освятили погруддя чотирьох видатних українців

У Дрогобичі на фасаді Франкового вишу в рамках проведення V літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» відбулося освячення чотирьох погрудь видатних українців – Юрія Дрогобича, Маркіяна Шашкевича, Тараса Шевченка, Івана Франка.
Освятили погруддя чотирьох видатних українців.
Освятили погруддя чотирьох видатних українців.
Освятили погруддя чотирьох видатних українців.
Освятили погруддя чотирьох видатних українців.
Про це повідомили речники соціокультурних новин педуніверситету, передає сайт Дрогобич Сьогодні з посиланням на lifeinfo.

Короткий екскурс в історію будівлі головного корпусу університету ввів доцент Богдан Лазорак. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Дрогобицького міськрайонного об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Микола Садоха та краєзнавець Роман Пастух, які виступили ініціаторами та організаторами встановлення погрудь видатних українців. Чин освячення провів отець Роман Гром.

Від імені академічної спільноти університету та оргкомітету V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» ректор професор Надія Скотна висловила подяку ініціаторам, скульптору Роману Пилю та меценату Василю Дуліб’янику за встановлення погрудь видатних українців

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки