На Бущині організували незаконний пункт прийому металобрухту

Буський районний суд 5 червня 2018 року виніс вирок уродженцю села Переволочна, який здійснював операції з брухтом чорних та кольорових металів, без державної реєстрації та спеціального дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено законодавством, що виразилося в купівлі металобрухту у фізичних осіб по готівковому розрахунку та у його зберіганні на території господарства за місцем свого проживання, з метою подальшої реалізації за вищою ціною. 

Про це «Буському медіа порталу» стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як йдеться у вироку, суд встановив, що починаючи з грудня 2017 року, точної дати досудовим розслідуванням не встановлено, умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого протиправного збагачення, шляхом організації незаконного пункту прийому металобрухту за місцем свого проживання за адресою, здійснював операції з брухтом чорних та кольорових металів, без державної реєстрації та спеціального дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено законодавством, що виразилося в купівлі металобрухту у фізичних осіб по готівковому розрахунку та у його зберіганні на території господарства за місцем свого проживання, з метою подальшої реалізації за вищою ціною. Злочинні дії мешканець Переволочна вчиняв з грудня 2017 року до моменту виявлення та припинення їх працівниками Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, які 31 березня 2018 року під час проведення санкціонованого судом обшуку виявили та вилучили 112,5 кілограмів металобрухту чорного металу та електронні ваги «TCS Price Scale» №43560, за допомогою яких чоловік здійснював зважування брухту чорних та кольорових металів під час прийому. А також було вилучено блокнот із  робочими записами  на  трьох  аркушах  з  приводу   придбання  або  продажу   металобрухту   чорних та  кольорових   металів.

Чоловік свою винну визнав. Тому під  час досудового  розслідування  між прокурором, з одного боку, та підозрюваним у цьому кримінальному провадженні з іншого боку,  за участю захисника підозрюваного було укладено угоду про визнання винуватості.

Також, сторонами угоди визначено узгоджене ними покарання, яке чоловік  повинен понести за вчинене кримінальне правопорушення, у виді обмеження волі на строк 1 (один) рік.

У своєму вироку суд затвердив угоду про визнання винуватості та звільнив від призначеного покарання з випробуванням на строк 1 (один) рік поклавши на на нього обов’язки періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації і повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району