Моршинський театр «Джерельце» відзначив 45-річчя

10 червня в концертному залі Палацу культури ДП СКК «Моршинкурорт» відбулися урочистості з нагоди відзначення 45-річчя Зразкового театру Української пісні «Джерельце» та 55 – річчя творчої діяльності Заслуженого працівника культури, Кавалера орденів «За заслуги» та «Берегиня України», мешканки міста Моршина – Ірини Король.

Мистецький захід розпочався з благословення отців Моршинських храмів о. Івана, о. Йосифа та ігумена Гошівського Василіанського монастиря о. Дем’яна.

Зі святом присутніх привітали: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Мирослава Туркало.

Школа мистецтв в Моршині є осередком: духовності, відродження і збагачення народних традицій, культурно-мистецького та просвітницького життя міста та звичайно навчальним закладом, що працює відповідно до державних програм і навчальних планів в галузі естетичного виховання дітей.

Великий педагогічний досвід і високий професійний рівень викладачів школи в поєднанні з вмілим керівництвом, спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, вдосконалення їх виконавської майстерності та виховання самодостатнього і достойного громадянина держави, формуванню національної самосвідомості учнів, соціальної зрілості особистості, патріотичному вихованню.

На базі школи  ось уже 45 років працює зразковий театр української пісні «Джерельце» – лауреат багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, яким керує заслужений працівник культури України, кавалер ордена «За заслуги» Ш ступеня, кавалер ордена «Берегиня України» Ірина Король. Програми колективу налічують понад сім десятків постановок на найрізноманітніші теми. В рік колектив дає більше сорока виступів. Для багатьох випускників «Джерельця» театральна, мистецька та духовна діяльність стали пріоритетними у виборі професії.

Довідково:

“Джерельце” – Зразковий театр української пісні Моршинської школи мистецтв, який був створений у 1973 р.

Організатором і незмінним керівником цього колективу є режисер, сценарист, костюмер, реквізитор, Заслужений працівник культури України Ірина Король.

Мотивом створення дитячого колективу було зробити предмет сольфеджіо цікавим й естетично виховувати дітей за допомогою фольклору та через нього виховання любові та пошани до українського слова, пісні, до звичаїв і традицій, до рідної землі та її історії.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району